The Great Wild Life

İpsala'da Cumhuriyet Coşkusu

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 96. Yıl dönümü kutlamaları Türkiye’nin dört bir köşesinde olduğu gibi İpsala’da da coşku içinde kutlandı.

Cumhuriyet Bayramı Coşku İçinde Kutlandı.Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 96. Yıl dönümü kutlamaları Türkiye’nin dört bir köşesinde olduğu gibi İpsala’da da coşku içinde kutlandı.

KUTLAMALAR PAZARTESİ GÜNÜ BAŞLADI.


Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 96. Yıl dönümü kutlamalarına Pazartesi günü saat 13.00’te Cumhuriyet meydanındaki Atatürk Anıtı’na çelenk konulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

ASLANTATAR, KUTLAMALARI KABUL ETTİ.
Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun 96. yıl dönümü kutlamalarına bugün saat 10.00’da Kaymakam Enis Aslantatar’ın kutlamaları makamında kabul etmesiyle başladı.BAYRAMA YOĞUN İLGİ VARDI.
Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 96.yılı kutlama programına Cumhuriyet Meydanında devam edildi. Saat 11.00’de İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar, Garnizon Komutanı P.Bnb. Çağlar Şimşek ve İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal tarafından törene katılan öğrencilerin, öğretmenlerin ve halkın bayramını kutlamaları ile başladı.